O NAS


Witamy Państwa na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego dr. n. med. Ireny Kowalskiej znajdującego się w mieście Nadarzyn.


Naszymi priorytetami są wysoka jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo oraz długotrwałe efekty leczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i proponujemy różne możliwości leczenia stomatologicznego, aby odpowiadały one pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym i finansowym.


Misją naszej działalności jest leczenie „człowieka” a nie „przypadku medycznego”. Proponujemy pacjentowi kompleksowe leczenie wszystkich nieprawidłowości stomatologicznych, a nie tylko takich, które wymagają natychmiastowej interwencji. Zgodnie z postulatem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) nasze leczenie ma na celu zapewnienie człowiekowi dobrego stanu fizycznego i psychicznego. Nasi lekarze i asystenci tworzą kompetentny zespół, którego nadrzędnym celem jest zapewnienie jak najlepszych efektów leczenia.Więcej

 

ZAKRES NASZYCH USŁUG


Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia oraz miłą i fachową kadrę lekarzy specjalistów. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami i technikami dentystycznymi na terenie miasta Nadarzyn. Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym lub w sedoanalgezji.


Nasza oferta obejmuje:

profilaktyka stomatologiczna

stomatologia zachowawcza
i rekonstrukcyjna

stomatologia estetyczna

pedodoncja

endodoncja (leczenie kanałowe)

mikrochirurgia endodontyczna

chirurgia stomatologiczna

implantologia

protetyka

periodontologiaWięcej

 
 

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny
dr n. med. Irena Kowalska

05-830 Nadarzyn

ul. Ulica 12 lok. 2

 
Telefon

(000) 000 00 00

+48 000 000 000

 
Godziny pracy
Poniedziałek:
 
08:00 - 16:00
Wtorek:
 
08:00 - 16:00
Środa:
 
08:00 - 16:00
Czwartek:
 
08:00 - 16:00
Piątek:
 
08:00 - 16:00
Sobota:
 
10:00 - 14:00
Niedziela:
 
nieczynne
 
Partnerzy
Med24.pl
Najlepszy Lekarz.pl
Najlepszy Stomatolog.pl